Bubble Shooter - Bubble Shooter

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 35 MB
  • Version 33.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Bubble Shooter
Sevimli ayıcık ile Bubble Shooter mobil oyununda aksiyon dolu bir balon patlatmaca oynayabilirsiniz.

Herkesin oynamaktan çok zevk aldığı Bubble Shooter mobil oyunu bu sefer sevimli ayıcık ile karşınıza çıkıyor. Oyunda renkli platformları geçmek için tüm topları düşürmeniz gerekiyor. Bunun için elinize gelen topları değerlendirin. Ayıcık ile topları devirmek çok daha kolay olacak. Bunu başarabilirsiniz. Oyunu kazanan kişi siz olabilirsiniz. 

Balonlardan yapacağınız eşleştirmeleri en üç renkten oluşturmalısınız. Elinize gelen topları doğru bir şekilde değerlendirin. Yeni seviyeye ulaşmak için tüm ekranı temizlemeniz gerekiyor. Sevimli karakter oyunda bir çok role bürünebiliyor. Fakat ayıcığı rollere sokmak için kilitleri açmanız gerekiyor. Ne kadar çok puan toplarsanız bu sizin için o kadar çok artı olacaktır. 

Oyunun sonunda, puanlara göre paraları verilecektir. Elinizdeki yüksek puan sizlere daha fazla para kazandıracaktır. Puanları toplamak içinde balonları patlatmanız gerekiyor. İlk başladığınız an oyun size kolay gelebilir fakat daha sonra zorlanacağınız seviyeler ile karşılaşacaksınız. Bu seviyeleri geçmek için hızlı davranmalı oyunu kendi lehinize çevirmelisiniz. Renkli topları patlatmak için Bubble Shooter oyununu Android  cihazınıza ücret ödemeden indirin. 

Bubble Shooter - Bubble Shooter indir